ROX2SJ3R3
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
ROX2SJ3R3 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: ROX2SJ3R3
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMP Connectors / TE Connectivity
Περιγραφή προϊόντος RES 3.30 OHM 2W 5% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: 1.ROX2SJ3R3.pdf2.ROX2SJ3R3.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ROX2SJ3R3
Αριθμός εξαρτήματος ROX2SJ3R3 Κατασκευαστής AMP Connectors / TE Connectivity
Περιγραφή RES 3.30 OHM 2W 5% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1313052 pcs Φύλλο δεδομένων 1.ROX2SJ3R3.pdf2.ROX2SJ3R3.pdf
Ανοχή ±5% Συντελεστής θερμοκρασίας ±350ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.197" Dia x 0.472" L (5.00mm x 12.00mm)
Σειρά ROX, Neohm Λειτουργία του πίνακα 3.3 Ohms
Ισχύς (Watts) 2W Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση Axial Αλλα ονόματα A131532CT
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C Αριθμός Απολύσεις 2
Λεπτομερής περιγραφή 3.3 Ohms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety Metal Oxide Film Σύνθεση Metal Oxide Film