ROX1SF2K7
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
ROX1SF2K7 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: ROX1SF2K7
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMP Connectors / TE Connectivity
Περιγραφή προϊόντος RES 2.7K OHM 1W 1% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: 1.ROX1SF2K7.pdf2.ROX1SF2K7.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ROX1SF2K7
Αριθμός εξαρτήματος ROX1SF2K7 Κατασκευαστής AMP Connectors / TE Connectivity
Περιγραφή RES 2.7K OHM 1W 1% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 625609 pcs Φύλλο δεδομένων 1.ROX1SF2K7.pdf2.ROX1SF2K7.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±350ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.138" Dia x 0.394" L (3.50mm x 10.00mm)
Σειρά ROX, Neohm Λειτουργία του πίνακα 2.7 kOhms
Ισχύς (Watts) 1W Συσκευασία Tape & Box (TB)
Συσκευασία / υπόθεση Axial Αλλα ονόματα 1-1625883-4
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C Αριθμός Απολύσεις 2
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 2.7 kOhms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety Metal Oxide Film