RLP73M3AR024FTDF
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
RLP73M3AR024FTDF Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMP Connectors / TE Connectivity
Περιγραφή προϊόντος RES 0.024 OHM 1% 2W 2512
Φύλλα δεδομένων: 1.RLP73M3AR024FTDF.pdf2.RLP73M3AR024FTDF.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
2000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος RLP73M3AR024FTDF Κατασκευαστής AMP Connectors / TE Connectivity
Περιγραφή RES 0.024 OHM 1% 2W 2512 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 294364 pcs Φύλλο δεδομένων 1.RLP73M3AR024FTDF.pdf2.RLP73M3AR024FTDF.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±400ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 2512 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.250" L x 0.124" W (6.35mm x 3.15mm)
Σειρά RL73, CGS Λειτουργία του πίνακα 24 mOhms
Ισχύς (Watts) 2W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 2512 (6432 Metric) Αλλα ονόματα 1-2176057-0
A109679TR
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C Αριθμός Απολύσεις 2
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 17 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.028" (0.70mm)
Χαρακτηριστικά Current Sense Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 24 mOhms ±1% 2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Current Sense Thick Film Σύνθεση Thick Film