PC911102KA
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
AMP Connectors / TE Connectivity
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος TRIMMER 1K OHM 1W PC PIN TOP ADJ
Φύλλα δεδομένων: PC911102KA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
300 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PC911102KA
Αριθμός εξαρτήματος PC911102KA Κατασκευαστής AMP Connectors / TE Connectivity
Περιγραφή TRIMMER 1K OHM 1W PC PIN TOP ADJ Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 6692 pcs Φύλλο δεδομένων PC911102KA.pdf
Ανοχή ±10% Στυλ λήξης PC Pins
Συντελεστής θερμοκρασίας - Μέγεθος / Διαστάσεις Round - 0.630" Dia x 0.272" H (16.00mm x 6.90mm)
Σειρά PC910, Citec Resistive Υλικό Cermet
Λειτουργία του πίνακα 1 kOhms Ισχύς (Watts) 1W
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα 1-1625940-0
1-1625940-0-ND
Αριθμό των στροφών 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 19 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή 1 kOhms 1W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment