OS3R0120F
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
AMP Connectors / TE Connectivity
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: OS3R0120F
Περιγραφή προϊόντος RES 0.01 OHM 3W 1% RADIAL
Φύλλα δεδομένων: OS3R0120F.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του OS3R0120F
Αριθμός εξαρτήματος OS3R0120F Κατασκευαστής AMP Connectors / TE Connectivity
Περιγραφή RES 0.01 OHM 3W 1% RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 95655 pcs Φύλλο δεδομένων OS3R0120F.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Radial Lead Μέγεθος / Διαστάσεις 0.598" L x 0.079" W (15.20mm x 2.00mm)
Σειρά OS, CGS Λειτουργία του πίνακα 10 mOhms
Ισχύς (Watts) 3W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Αλλα ονόματα 1879374-3
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 200°C Αριθμός Απολύσεις 2
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 17 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.000" (25.40mm)
Χαρακτηριστικά Current Sense, Non-Inductive Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 10 mOhms ±1% 3W Through Hole Resistor Radial Current Sense, Non-Inductive Metal Element Σύνθεση Metal Element