NHSC2001R0J
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
NHSC2001R0J Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMP Connectors / TE Connectivity
Περιγραφή προϊόντος RES CHAS MNT 1 OHM 5% 200W
Φύλλα δεδομένων: 1.NHSC2001R0J.pdf2.NHSC2001R0J.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
26 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του NHSC2001R0J
Αριθμός εξαρτήματος NHSC2001R0J Κατασκευαστής AMP Connectors / TE Connectivity
Περιγραφή RES CHAS MNT 1 OHM 5% 200W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2696 pcs Φύλλο δεδομένων 1.NHSC2001R0J.pdf2.NHSC2001R0J.pdf
Ανοχή ±5% Συντελεστής θερμοκρασίας ±50ppm/°C
Μέγεθος / Διαστάσεις 3.543" L x 2.874" W (90.00mm x 73.00mm) Σειρά HS, CGS
Λειτουργία του πίνακα 1 Ohms Ισχύς (Watts) 200W
Συσκευασία Tray Συσκευασία / υπόθεση Axial, Box
Αλλα ονόματα 1630020-1
1630020-1-ND
A139121
NHSC2001R0J-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 200°C
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Flanges Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 20 Weeks μόλυβδος Style Terminal Screw Type
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.654" (42.00mm)
Χαρακτηριστικά Non-Inductive Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 1 Ohms ±5% 200W Wirewound Chassis Mount Resistor Σύνθεση Wirewound