NHSA5033RF
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
NHSA5033RF Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMP Connectors / TE Connectivity
Περιγραφή προϊόντος RES CHAS MNT 33 OHM 1% 50W
Φύλλα δεδομένων: 1.NHSA5033RF.pdf2.NHSA5033RF.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
200 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του NHSA5033RF
Αριθμός εξαρτήματος NHSA5033RF Κατασκευαστής AMP Connectors / TE Connectivity
Περιγραφή RES CHAS MNT 33 OHM 1% 50W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 13201 pcs Φύλλο δεδομένων 1.NHSA5033RF.pdf2.NHSA5033RF.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±50ppm/°C
Μέγεθος / Διαστάσεις 2.008" L x 1.181" W (51.00mm x 30.00mm) Σειρά HS, CGS
Λειτουργία του πίνακα 33 Ohms Ισχύς (Watts) 50W
Συσκευασία Tray Συσκευασία / υπόθεση Axial, Box
Αλλα ονόματα 4-1625985-7
4-1625985-7-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 200°C
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Flanges Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 20 Weeks μόλυβδος Style Solder Lugs
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.669" (17.00mm)
Χαρακτηριστικά Non-Inductive Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 33 Ohms ±1% 50W Wirewound Chassis Mount Resistor Σύνθεση Wirewound