MPT30C500RF
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
AMP Connectors / TE Connectivity
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RES 500 OHM 30W 1% TO220
Φύλλα δεδομένων: 1.MPT30C500RF.pdf2.MPT30C500RF.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MPT30C500RF
Αριθμός εξαρτήματος MPT30C500RF Κατασκευαστής AMP Connectors / TE Connectivity
Περιγραφή RES 500 OHM 30W 1% TO220 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 23903 pcs Φύλλο δεδομένων 1.MPT30C500RF.pdf2.MPT30C500RF.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±50ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-220-2 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.410" L x 0.125" W (10.41mm x 3.18mm)
Σειρά MPT, CGS Λειτουργία του πίνακα 500 Ohms
Ισχύς (Watts) 30W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση TO-220-2 Αλλα ονόματα 1879356-5
1879356-5-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C Αριθμός Απολύσεις 2
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.810" (20.58mm)
Χαρακτηριστικά Moisture Resistant, Non-Inductive Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 500 Ohms ±1% 30W Through Hole Resistor TO-220-2 Moisture Resistant, Non-Inductive Thick Film Σύνθεση Thick Film