MPR20C100RF
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
MPR20C100RF Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMP Connectors / TE Connectivity
Περιγραφή προϊόντος RES 100 OHM 20W 1% TO220
Φύλλα δεδομένων: MPR20C100RF.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MPR20C100RF
Αριθμός εξαρτήματος MPR20C100RF Κατασκευαστής AMP Connectors / TE Connectivity
Περιγραφή RES 100 OHM 20W 1% TO220 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 22805 pcs Φύλλο δεδομένων MPR20C100RF.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±50ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-220-2 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.417" L x 0.177" W (10.60mm x 4.50mm)
Σειρά MPR, CGS Λειτουργία του πίνακα 100 Ohms
Ισχύς (Watts) 20W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση TO-220-2 Αλλα ονόματα 2-1623809-9
2-1623809-9-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C Αριθμός Απολύσεις 2
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 24 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.748" (19.00mm)
Χαρακτηριστικά Flame Proof, Non-Inductive, Safety Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 100 Ohms ±1% 20W Through Hole Resistor TO-220-2 Flame Proof, Non-Inductive, Safety Thick Film Σύνθεση Thick Film