MPC52503J
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
MPC52503J Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: MPC52503J
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMP Connectors / TE Connectivity
Περιγραφή προϊόντος RES 50.0K OHM 5W 5% RADIAL
Φύλλα δεδομένων: MPC52503J.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MPC52503J
Αριθμός εξαρτήματος MPC52503J Κατασκευαστής AMP Connectors / TE Connectivity
Περιγραφή RES 50.0K OHM 5W 5% RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 65397 pcs Φύλλο δεδομένων MPC52503J.pdf
Ανοχή ±5% Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.500" L x 0.100" W (12.70mm x 2.54mm)
Σειρά MPC, CGS Λειτουργία του πίνακα 50 kOhms
Ισχύς (Watts) 5W Συσκευασία Tray
Συσκευασία / υπόθεση Radial Αλλα ονόματα 1-1623776-8
1-1623776-8-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C Αριθμός Απολύσεις 2
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 22 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.000" (25.40mm)
Χαρακτηριστικά Flame Proof, Non-Inductive, Safety Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 50 kOhms ±5% 5W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Non-Inductive, Safety Thick Film Σύνθεση Thick Film