LR2F120R
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
LR2F120R Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: LR2F120R
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMP Connectors / TE Connectivity
Περιγραφή προϊόντος RES 120 OHM 3/4W 1% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: 1.LR2F120R.pdf2.LR2F120R.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του LR2F120R
Αριθμός εξαρτήματος LR2F120R Κατασκευαστής AMP Connectors / TE Connectivity
Περιγραφή RES 120 OHM 3/4W 1% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1463887 pcs Φύλλο δεδομένων 1.LR2F120R.pdf2.LR2F120R.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.138" Dia x 0.382" L (3.50mm x 9.70mm)
Σειρά LR, Neohm Λειτουργία του πίνακα 120 Ohms
Ισχύς (Watts) 0.75W, 3/4W Συσκευασία Tape & Box (TB)
Συσκευασία / υπόθεση Axial Αλλα ονόματα 1622681-1
1622681-1-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C Αριθμός Απολύσεις 2
Χαρακτηριστικά - Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 120 Ohms ±1% 0.75W, 3/4W Through Hole Resistor Axial Metal Film Σύνθεση Metal Film