LR1F820K
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
LR1F820K Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: LR1F820K
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMP Connectors / TE Connectivity
Περιγραφή προϊόντος RES 820K OHM 0.6W 1% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: 1.LR1F820K.pdf2.LR1F820K.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του LR1F820K
Αριθμός εξαρτήματος LR1F820K Κατασκευαστής AMP Connectors / TE Connectivity
Περιγραφή RES 820K OHM 0.6W 1% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4061295 pcs Φύλλο δεδομένων 1.LR1F820K.pdf2.LR1F820K.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±50ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.091" Dia x 0.244" L (2.30mm x 6.20mm)
Σειρά LR, Neohm Λειτουργία του πίνακα 820 kOhms
Ισχύς (Watts) 0.6W Συσκευασία Tape & Box (TB)
Συσκευασία / υπόθεση Axial Αλλα ονόματα 1622575-1
1622575-1-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C Αριθμός Απολύσεις 2
Χαρακτηριστικά - Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 820 kOhms ±1% 0.6W Through Hole Resistor Axial Metal Film Σύνθεση Metal Film