LR1F221K
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
LR1F221K Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: LR1F221K
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMP Connectors / TE Connectivity
Περιγραφή προϊόντος RES 221K OHM 0.6W 1% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: 1.LR1F221K.pdf2.LR1F221K.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
4000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του LR1F221K
Αριθμός εξαρτήματος LR1F221K Κατασκευαστής AMP Connectors / TE Connectivity
Περιγραφή RES 221K OHM 0.6W 1% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3952000 pcs Φύλλο δεδομένων 1.LR1F221K.pdf2.LR1F221K.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±50ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.091" Dia x 0.244" L (2.30mm x 6.20mm)
Σειρά LR, Neohm Λειτουργία του πίνακα 221 kOhms
Ισχύς (Watts) 0.6W Συσκευασία Tape & Box (TB)
Συσκευασία / υπόθεση Axial Αλλα ονόματα 1622387-1
1622387-1-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C Αριθμός Απολύσεις 2
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 15 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά - Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 221 kOhms ±1% 0.6W Through Hole Resistor Axial Metal Film Σύνθεση Metal Film