LR1F100K
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
LR1F100K Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: LR1F100K
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMP Connectors / TE Connectivity
Περιγραφή προϊόντος RES 100K OHM 0.6W 1% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: 1.LR1F100K.pdf2.LR1F100K.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
4000 pcs
8000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του LR1F100K
Αριθμός εξαρτήματος LR1F100K Κατασκευαστής AMP Connectors / TE Connectivity
Περιγραφή RES 100K OHM 0.6W 1% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5296029 pcs Φύλλο δεδομένων 1.LR1F100K.pdf2.LR1F100K.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±50ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.091" Dia x 0.244" L (2.30mm x 6.20mm)
Σειρά LR, Neohm Λειτουργία του πίνακα 100 kOhms
Ισχύς (Watts) 0.6W Συσκευασία Tape & Box (TB)