HSC2004R7J
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
HSC2004R7J Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMP Connectors / TE Connectivity
Περιγραφή προϊόντος RES CHAS MNT 4.7 OHM 5% 200W
Φύλλα δεδομένων: 1.HSC2004R7J.pdf2.HSC2004R7J.pdf
10 pcs
26 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του HSC2004R7J
Αριθμός εξαρτήματος HSC2004R7J Κατασκευαστής AMP Connectors / TE Connectivity
Περιγραφή RES CHAS MNT 4.7 OHM 5% 200W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3392 pcs Φύλλο δεδομένων 1.HSC2004R7J.pdf2.HSC2004R7J.pdf
Ανοχή ±5% Συντελεστής θερμοκρασίας ±50ppm/°C
Μέγεθος / Διαστάσεις 3.543" L x 2.874" W (90.00mm x 73.00mm) Σειρά HS, CGS
Λειτουργία του πίνακα 4.7 Ohms Ισχύς (Watts) 200W
Συσκευασία Tray Συσκευασία / υπόθεση Axial, Box
Αλλα ονόματα 3-1630019-6
3-1630019-6-ND
A131889
HSC2004R7J-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 200°C
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Flanges Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 17 Weeks μόλυβδος Style Terminal Screw Type
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.654" (42.00mm)
Χαρακτηριστικά - Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 4.7 Ohms ±5% 200W Wirewound Chassis Mount Resistor Σύνθεση Wirewound