HSC2002R0J
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
HSC2002R0J Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMP Connectors / TE Connectivity
Περιγραφή προϊόντος RES CHAS MNT 2 OHM 5% 200W
Φύλλα δεδομένων: 1.HSC2002R0J.pdf2.HSC2002R0J.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του HSC2002R0J
Αριθμός εξαρτήματος HSC2002R0J Κατασκευαστής AMP Connectors / TE Connectivity
Περιγραφή RES CHAS MNT 2 OHM 5% 200W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4329 pcs Φύλλο δεδομένων 1.HSC2002R0J.pdf2.HSC2002R0J.pdf
Ανοχή ±5% Συντελεστής θερμοκρασίας ±50ppm/°C
Μέγεθος / Διαστάσεις 3.543" L x 2.874" W (90.00mm x 73.00mm) Σειρά HS, CGS
Λειτουργία του πίνακα 2 Ohms Ισχύς (Watts) 200W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Axial, Box
Αλλα ονόματα 1-1630019-5
A137224
HSC2002R0J-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 200°C
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Flanges Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 20 Weeks μόλυβδος Style Terminal Screw Type
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.654" (42.00mm)
Χαρακτηριστικά - Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 2 Ohms ±5% 200W Wirewound Chassis Mount Resistor Σύνθεση Wirewound