HSC1502R2J
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
HSC1502R2J Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMP Connectors / TE Connectivity
Περιγραφή προϊόντος RES CHAS MNT 2.2 OHM 5% 150W
Φύλλα δεδομένων: 1.HSC1502R2J.pdf2.HSC1502R2J.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του HSC1502R2J
Αριθμός εξαρτήματος HSC1502R2J Κατασκευαστής AMP Connectors / TE Connectivity
Περιγραφή RES CHAS MNT 2.2 OHM 5% 150W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 8714 pcs Φύλλο δεδομένων 1.HSC1502R2J.pdf2.HSC1502R2J.pdf
Ανοχή ±5% Συντελεστής θερμοκρασίας ±50ppm/°C
Μέγεθος / Διαστάσεις 3.858" L x 1.870" W (98.00mm x 47.50mm) Σειρά HS, CGS
Λειτουργία του πίνακα 2.2 Ohms Ισχύς (Watts) 150W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Axial, Box
Αλλα ονόματα 1-1630012-9
1-1630012-9-ND
A102371
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 200°C
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Flanges Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks μόλυβδος Style Solder Lugs
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.024" (26.00mm)
Χαρακτηριστικά - Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 2.2 Ohms ±5% 150W Wirewound Chassis Mount Resistor Σύνθεση Wirewound