HSC10020RF
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
HSC10020RF Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMP Connectors / TE Connectivity
Περιγραφή προϊόντος RES CHAS MNT 20 OHM 1% 100W
Φύλλα δεδομένων: 1.HSC10020RF.pdf2.HSC10020RF.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
30 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του HSC10020RF
Αριθμός εξαρτήματος HSC10020RF Κατασκευαστής AMP Connectors / TE Connectivity
Περιγραφή RES CHAS MNT 20 OHM 1% 100W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 10017 pcs Φύλλο δεδομένων 1.HSC10020RF.pdf2.HSC10020RF.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±50ppm/°C
Μέγεθος / Διαστάσεις 2.579" L x 1.870" W (65.50mm x 47.50mm) Σειρά HS, CGS
Λειτουργία του πίνακα 20 Ohms Ισχύς (Watts) 100W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Axial, Box
Αλλα ονόματα 1-1625999-6
1-1625999-6-ND
A138898
HSC10020RF-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 200°C
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Flanges Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 20 Weeks μόλυβδος Style Solder Lugs
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.024" (26.00mm)
Χαρακτηριστικά - Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 20 Ohms ±1% 100W Wirewound Chassis Mount Resistor Σύνθεση Wirewound