HSA5330RF
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
HSA5330RF Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: HSA5330RF
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMP Connectors / TE Connectivity
Περιγραφή προϊόντος RES CHAS MNT 330 OHM 1% 10W
Φύλλα δεδομένων: 1.HSA5330RF.pdf2.HSA5330RF.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του HSA5330RF
Αριθμός εξαρτήματος HSA5330RF Κατασκευαστής AMP Connectors / TE Connectivity
Περιγραφή RES CHAS MNT 330 OHM 1% 10W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 66927 pcs Φύλλο δεδομένων 1.HSA5330RF.pdf2.HSA5330RF.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±30ppm/°C
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.669" L x 0.669" W (17.00mm x 17.00mm) Σειρά HS, CGS
Λειτουργία του πίνακα 330 Ohms Ισχύς (Watts) 10W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Axial, Box
Αλλα ονόματα 1676814-5
A137180
HSA5330RF-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 200°C
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Flanges Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 20 Weeks μόλυβδος Style Solder Lugs
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.354" (9.00mm)
Χαρακτηριστικά - Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 330 Ohms ±1% 10W Wirewound Chassis Mount Resistor Σύνθεση Wirewound