HSA2575RJ
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
HSA2575RJ Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: HSA2575RJ
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMP Connectors / TE Connectivity
Περιγραφή προϊόντος RES CHAS MNT 75 OHM 5% 25W
Φύλλα δεδομένων: 1.HSA2575RJ.pdf2.HSA2575RJ.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του HSA2575RJ
Αριθμός εξαρτήματος HSA2575RJ Κατασκευαστής AMP Connectors / TE Connectivity
Περιγραφή RES CHAS MNT 75 OHM 5% 25W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 61937 pcs Φύλλο δεδομένων 1.HSA2575RJ.pdf2.HSA2575RJ.pdf
Ανοχή ±5% Συντελεστής θερμοκρασίας ±50ppm/°C
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.142" L x 1.102" W (29.00mm x 28.00mm) Σειρά HS, CGS
Λειτουργία του πίνακα 75 Ohms Ισχύς (Watts) 25W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Axial, Box
Αλλα ονόματα 1676625-8
A137145
HSA2575RJ-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 200°C
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Flanges Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 20 Weeks μόλυβδος Style Solder Lugs
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.591" (15.00mm)
Χαρακτηριστικά - Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 75 Ohms ±5% 25W Wirewound Chassis Mount Resistor Σύνθεση Wirewound