H8562RFDA
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
H8562RFDA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: H8562RFDA
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMP Connectors / TE Connectivity
Περιγραφή προϊόντος RES 562 OHM 1/4W 1% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: 1.H8562RFDA.pdf2.H8562RFDA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
250 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του H8562RFDA
Αριθμός εξαρτήματος H8562RFDA Κατασκευαστής AMP Connectors / TE Connectivity
Περιγραφή RES 562 OHM 1/4W 1% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 120724 pcs Φύλλο δεδομένων 1.H8562RFDA.pdf2.H8562RFDA.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±25ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.098" Dia x 0.283" L (2.50mm x 7.20mm)
Σειρά Holco, Holsworthy Λειτουργία του πίνακα 562 Ohms
Ισχύς (Watts) 0.25W, 1/4W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial Αλλα ονόματα 4-1879644-0
4-1879644-0-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C Αριθμός Απολύσεις 2
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 15 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά Pulse Withstanding Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 562 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Pulse Withstanding Metal Film Σύνθεση Metal Film