H82K49BYA
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
H82K49BYA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: H82K49BYA
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMP Connectors / TE Connectivity
Περιγραφή προϊόντος RES 2.49K OHM 1/4W 0.1% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: 1.H82K49BYA.pdf2.H82K49BYA.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του H82K49BYA
Αριθμός εξαρτήματος H82K49BYA Κατασκευαστής AMP Connectors / TE Connectivity
Περιγραφή RES 2.49K OHM 1/4W 0.1% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 80337 pcs Φύλλο δεδομένων 1.H82K49BYA.pdf2.H82K49BYA.pdf
Ανοχή ±0.1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±15ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.098" Dia x 0.283" L (2.50mm x 7.20mm)
Σειρά Holco, Holsworthy Λειτουργία του πίνακα 2.49 kOhms
Ισχύς (Watts) 0.25W, 1/4W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial Αλλα ονόματα 3-1879664-3
3-1879664-3-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C Αριθμός Απολύσεις 2
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 15 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά Pulse Withstanding Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 2.49 kOhms ±0.1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Pulse Withstanding Metal Film Σύνθεση Metal Film