H8143RBDA
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
H8143RBDA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: H8143RBDA
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMP Connectors / TE Connectivity
Περιγραφή προϊόντος RES 143 OHM 1/4W 0.1% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: 1.H8143RBDA.pdf2.H8143RBDA.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του H8143RBDA
Αριθμός εξαρτήματος H8143RBDA Κατασκευαστής AMP Connectors / TE Connectivity
Περιγραφή RES 143 OHM 1/4W 0.1% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 73247 pcs Φύλλο δεδομένων 1.H8143RBDA.pdf2.H8143RBDA.pdf
Ανοχή ±0.1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±25ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.098" Dia x 0.283" L (2.50mm x 7.20mm)
Σειρά Holco, Holsworthy Λειτουργία του πίνακα 143 Ohms
Ισχύς (Watts) 0.25W, 1/4W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial Αλλα ονόματα 1-1879673-3
1-1879673-3-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C Αριθμός Απολύσεις 2
Λεπτομερής περιγραφή 143 Ohms ±0.1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Pulse Withstanding Metal Film Σύνθεση Metal Film