H4P82KFCA
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
H4P82KFCA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: H4P82KFCA
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMP Connectors / TE Connectivity
Περιγραφή προϊόντος RES 82.0K OHM 1W 1% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: 1.H4P82KFCA.pdf2.H4P82KFCA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
250 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του H4P82KFCA
Αριθμός εξαρτήματος H4P82KFCA Κατασκευαστής AMP Connectors / TE Connectivity
Περιγραφή RES 82.0K OHM 1W 1% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 117996 pcs Φύλλο δεδομένων 1.H4P82KFCA.pdf2.H4P82KFCA.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±50ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.146" Dia x 0.394" L (3.70mm x 10.00mm)
Σειρά Holco, Holsworthy Λειτουργία του πίνακα 82 kOhms
Ισχύς (Watts) 1W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial Αλλα ονόματα 9-1879621-5
9-1879621-5-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C Αριθμός Απολύσεις 2
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 15 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά Pulse Withstanding Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 82 kOhms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Pulse Withstanding Metal Film Σύνθεση Metal Film