H448K7BCA
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
H448K7BCA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: H448K7BCA
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMP Connectors / TE Connectivity
Περιγραφή προϊόντος RES 48.7K OHM 1/2W 0.1% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: 1.H448K7BCA.pdf2.H448K7BCA.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του H448K7BCA
Αριθμός εξαρτήματος H448K7BCA Κατασκευαστής AMP Connectors / TE Connectivity
Περιγραφή RES 48.7K OHM 1/2W 0.1% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 60700 pcs Φύλλο δεδομένων 1.H448K7BCA.pdf2.H448K7BCA.pdf
Ανοχή ±0.1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±50ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.146" Dia x 0.394" L (3.70mm x 10.00mm)
Σειρά Holco, Holsworthy Λειτουργία του πίνακα 48.7 kOhms
Ισχύς (Watts) 0.5W, 1/2W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial Αλλα ονόματα 5-1879680-8
5-1879680-8-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C Αριθμός Απολύσεις 2
Λεπτομερής περιγραφή 48.7 kOhms ±0.1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Pulse Withstanding Metal Film Σύνθεση Metal Film