H433K2DYA
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
H433K2DYA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: H433K2DYA
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMP Connectors / TE Connectivity
Περιγραφή προϊόντος RES 33.2K OHM 1/2W 0.5% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: 1.H433K2DYA.pdf2.H433K2DYA.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του H433K2DYA
Αριθμός εξαρτήματος H433K2DYA Κατασκευαστής AMP Connectors / TE Connectivity
Περιγραφή RES 33.2K OHM 1/2W 0.5% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 57230 pcs Φύλλο δεδομένων 1.H433K2DYA.pdf2.H433K2DYA.pdf
Ανοχή ±0.5% Συντελεστής θερμοκρασίας ±15ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.146" Dia x 0.394" L (3.70mm x 10.00mm)
Σειρά Holco, Holsworthy Λειτουργία του πίνακα 33.2 kOhms
Ισχύς (Watts) 0.5W, 1/2W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial Αλλα ονόματα 7-1879634-1
7-1879634-1-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C Αριθμός Απολύσεις 2
Λεπτομερής περιγραφή 33.2 kOhms ±0.5% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Pulse Withstanding Metal Film Σύνθεση Metal Film