H4140RFYA
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
H4140RFYA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: H4140RFYA
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMP Connectors / TE Connectivity
Περιγραφή προϊόντος RES 140 OHM 1/2W 1% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: 1.H4140RFYA.pdf2.H4140RFYA.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του H4140RFYA
Αριθμός εξαρτήματος H4140RFYA Κατασκευαστής AMP Connectors / TE Connectivity
Περιγραφή RES 140 OHM 1/2W 1% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 110342 pcs Φύλλο δεδομένων 1.H4140RFYA.pdf2.H4140RFYA.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±15ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.146" Dia x 0.394" L (3.70mm x 10.00mm)
Σειρά Holco, Holsworthy Λειτουργία του πίνακα 140 Ohms
Ισχύς (Watts) 0.5W, 1/2W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial Αλλα ονόματα 2-1879624-3
2-1879624-3-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C Αριθμός Απολύσεις 2
Λεπτομερής περιγραφή 140 Ohms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Pulse Withstanding Metal Film Σύνθεση Metal Film