H413R3DYA
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
H413R3DYA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: H413R3DYA
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMP Connectors / TE Connectivity
Περιγραφή προϊόντος RES 13.3 OHM 1/2W 0.5% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: 1.H413R3DYA.pdf2.H413R3DYA.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του H413R3DYA
Αριθμός εξαρτήματος H413R3DYA Κατασκευαστής AMP Connectors / TE Connectivity
Περιγραφή RES 13.3 OHM 1/2W 0.5% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 70047 pcs Φύλλο δεδομένων 1.H413R3DYA.pdf2.H413R3DYA.pdf
Ανοχή ±0.5% Συντελεστής θερμοκρασίας ±15ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.146" Dia x 0.394" L (3.70mm x 10.00mm)
Σειρά Holco, Holsworthy Λειτουργία του πίνακα 13.3 Ohms
Ισχύς (Watts) 0.5W, 1/2W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial Αλλα ονόματα 1879633-7
1879633-7-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C Αριθμός Απολύσεις 2
Λεπτομερής περιγραφή 13.3 Ohms ±0.5% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Pulse Withstanding Metal Film Σύνθεση Metal Film