H413K7FDA
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
H413K7FDA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: H413K7FDA
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMP Connectors / TE Connectivity
Περιγραφή προϊόντος RES 13.7K OHM 1/2W 1% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: 1.H413K7FDA.pdf2.H413K7FDA.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του H413K7FDA
Αριθμός εξαρτήματος H413K7FDA Κατασκευαστής AMP Connectors / TE Connectivity
Περιγραφή RES 13.7K OHM 1/2W 1% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 117639 pcs Φύλλο δεδομένων 1.H413K7FDA.pdf2.H413K7FDA.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±25ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.146" Dia x 0.394" L (3.70mm x 10.00mm)
Σειρά Holco, Holsworthy Λειτουργία του πίνακα 13.7 kOhms
Ισχύς (Watts) 0.5W, 1/2W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial Αλλα ονόματα 1879624-6
1879624-6-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C Αριθμός Απολύσεις 2
Λεπτομερής περιγραφή 13.7 kOhms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Pulse Withstanding Metal Film Σύνθεση Metal Film