H411KBDA
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
H411KBDA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: H411KBDA
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMP Connectors / TE Connectivity
Περιγραφή προϊόντος RES 11.0K OHM 1/2W 0.1% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: 1.H411KBDA.pdf2.H411KBDA.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του H411KBDA
Αριθμός εξαρτήματος H411KBDA Κατασκευαστής AMP Connectors / TE Connectivity
Περιγραφή RES 11.0K OHM 1/2W 0.1% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 84499 pcs Φύλλο δεδομένων 1.H411KBDA.pdf2.H411KBDA.pdf
Ανοχή ±0.1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±25ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.146" Dia x 0.394" L (3.70mm x 10.00mm)
Σειρά Holco, Holsworthy Λειτουργία του πίνακα 11 kOhms
Ισχύς (Watts) 0.5W, 1/2W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial Αλλα ονόματα 9-1879669-5
9-1879669-5-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C Αριθμός Απολύσεις 2
Λεπτομερής περιγραφή 11 kOhms ±0.1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Pulse Withstanding Metal Film Σύνθεση Metal Film