H4100KDYA
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
H4100KDYA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: H4100KDYA
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMP Connectors / TE Connectivity
Περιγραφή προϊόντος RES 100K OHM 1/2W 0.5% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: 1.H4100KDYA.pdf2.H4100KDYA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
250 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του H4100KDYA
Αριθμός εξαρτήματος H4100KDYA Κατασκευαστής AMP Connectors / TE Connectivity
Περιγραφή RES 100K OHM 1/2W 0.5% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 65333 pcs Φύλλο δεδομένων 1.H4100KDYA.pdf2.H4100KDYA.pdf
Ανοχή ±0.5% Συντελεστής θερμοκρασίας ±15ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.146" Dia x 0.394" L (3.70mm x 10.00mm)
Σειρά Holco, Holsworthy Λειτουργία του πίνακα 100 kOhms
Ισχύς (Watts) 0.5W, 1/2W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial Αλλα ονόματα 9-1879634-4
9-1879634-4-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C Αριθμός Απολύσεις 2
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 17 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά Pulse Withstanding Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 100 kOhms ±0.5% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Pulse Withstanding Metal Film Σύνθεση Metal Film