CPF1206B110RE1
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
CPF1206B110RE1 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMP Connectors / TE Connectivity
Περιγραφή προϊόντος RES SMD 110 OHM 0.1% 1/8W 1206
Φύλλα δεδομένων: 1.CPF1206B110RE1.pdf2.CPF1206B110RE1.pdf3.CPF1206B110RE1.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CPF1206B110RE1 Κατασκευαστής AMP Connectors / TE Connectivity
Περιγραφή RES SMD 110 OHM 0.1% 1/8W 1206 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Ανοχή ±0.1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±25ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 1206 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.120" L x 0.061" W (3.05mm x 1.55mm)
Σειρά CPF, Neohm Λειτουργία του πίνακα 110 Ohms
Ισχύς (Watts) 0.125W, 1/8W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1206 (3216 Metric) Αλλα ονόματα 6-1614964-0
6-1614964-0-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C Αριθμός Απολύσεις 2
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.026" (0.65mm)
Χαρακτηριστικά - Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 110 Ohms ±0.1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Thin Film Σύνθεση Thin Film