CFR50J82K
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
AMP Connectors / TE Connectivity
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: CFR50J82K
Περιγραφή προϊόντος RES 82.0K OHM 1/2W 5% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: 1.CFR50J82K.pdf2.CFR50J82K.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CFR50J82K
Αριθμός εξαρτήματος CFR50J82K Κατασκευαστής AMP Connectors / TE Connectivity
Περιγραφή RES 82.0K OHM 1/2W 5% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3882327 pcs Φύλλο δεδομένων 1.CFR50J82K.pdf2.CFR50J82K.pdf
Ανοχή ±5% Συντελεστής θερμοκρασίας 0/ -450ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.118" Dia x 0.354" L (3.00mm x 9.00mm)
Σειρά CFR50, Neohm Λειτουργία του πίνακα 82 kOhms
Ισχύς (Watts) 0.5W, 1/2W Συσκευασία Tape & Box (TB)
Συσκευασία / υπόθεση Axial Αλλα ονόματα 6-1623933-8
6-1623933-8-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C Αριθμός Απολύσεις 2
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 15 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά - Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 82 kOhms ±5% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Carbon Film Σύνθεση Carbon Film