CFR16J82K
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
CFR16J82K Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: CFR16J82K
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMP Connectors / TE Connectivity
Περιγραφή προϊόντος RES 82.0K OHM 1/4W 5% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: 1.CFR16J82K.pdf2.CFR16J82K.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
5000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CFR16J82K
Αριθμός εξαρτήματος CFR16J82K Κατασκευαστής AMP Connectors / TE Connectivity
Περιγραφή RES 82.0K OHM 1/4W 5% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3141417 pcs Φύλλο δεδομένων 1.CFR16J82K.pdf2.CFR16J82K.pdf
Ανοχή ±5% Συντελεστής θερμοκρασίας 0/ -450ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.073" Dia x 0.138" L (1.85mm x 3.50mm)
Σειρά CFR16, Neohm Λειτουργία του πίνακα 82 kOhms
Ισχύς (Watts) 0.25W, 1/4W Συσκευασία Tape & Box (TB)
Συσκευασία / υπόθεση Axial Αλλα ονόματα 5-1623928-6
5-1623928-6-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C Αριθμός Απολύσεις 2
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 15 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά - Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 82 kOhms ±5% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Carbon Film Σύνθεση Carbon Film