CFR100J27K
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
AMP Connectors / TE Connectivity
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RES 27.0K OHM 1W 5% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: 1.CFR100J27K.pdf2.CFR100J27K.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CFR100J27K
Αριθμός εξαρτήματος CFR100J27K Κατασκευαστής AMP Connectors / TE Connectivity
Περιγραφή RES 27.0K OHM 1W 5% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1799889 pcs Φύλλο δεδομένων 1.CFR100J27K.pdf2.CFR100J27K.pdf
Ανοχή ±5% Συντελεστής θερμοκρασίας 0/ -450ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.197" Dia x 0.472" L (5.00mm x 12.00mm)
Σειρά CFR100, Neohm Λειτουργία του πίνακα 27 kOhms
Ισχύς (Watts) 1W Συσκευασία Tape & Box (TB)
Συσκευασία / υπόθεση Axial Αλλα ονόματα 2-1623925-6
2-1623925-6-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C Αριθμός Απολύσεις 2
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 15 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά - Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 27 kOhms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Carbon Film Σύνθεση Carbon Film