CCR14K7KB
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
CCR14K7KB Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: CCR14K7KB
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMP Connectors / TE Connectivity
Περιγραφή προϊόντος RES 4.7K OHM 1W 10% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: CCR14K7KB.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CCR14K7KB
Αριθμός εξαρτήματος CCR14K7KB Κατασκευαστής AMP Connectors / TE Connectivity
Περιγραφή RES 4.7K OHM 1W 10% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 67097 pcs Φύλλο δεδομένων CCR14K7KB.pdf
Ανοχή ±10% Συντελεστής θερμοκρασίας ±1300ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.217" Dia x 0.650" L (5.50mm x 16.50mm)
Σειρά CCR, CGS Λειτουργία του πίνακα 4.7 kOhms
Ισχύς (Watts) 1W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial Αλλα ονόματα 1-1623719-3
A129332
CCR14K7KB-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 200°C Αριθμός Απολύσεις 2
Λεπτομερής περιγραφή 4.7 kOhms ±10% 1W Through Hole Resistor Axial Pulse Withstanding Ceramic Σύνθεση Ceramic