C10230RGL
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
C10230RGL Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: C10230RGL
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMP Connectors / TE Connectivity
Περιγραφή προϊόντος RES 230 OHM 10W 2% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: 1.C10230RGL.pdf2.C10230RGL.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
200 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του C10230RGL
Αριθμός εξαρτήματος C10230RGL Κατασκευαστής AMP Connectors / TE Connectivity
Περιγραφή RES 230 OHM 10W 2% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 40195 pcs Φύλλο δεδομένων 1.C10230RGL.pdf2.C10230RGL.pdf
Ανοχή ±2% Συντελεστής θερμοκρασίας ±90ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.335" Dia x 1.500" L (8.50mm x 38.10mm)
Σειρά C, CGS Λειτουργία του πίνακα 230 Ohms
Ισχύς (Watts) 10W Συσκευασία Tray
Συσκευασία / υπόθεση Axial Αλλα ονόματα 4-1623773-1
4-1623773-1-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 200°C Αριθμός Απολύσεις 2
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 19 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά - Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 230 Ohms ±2% 10W Through Hole Resistor Axial Wirewound Σύνθεση Wirewound
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
C1020B217F
C1020B217F
Κατασκευαστές: Jinlong Machinery & Electronics Co. Ltd.
Περιγραφή: VIBRATION MOTOR COIN 3V FLEX
Σε απόθεμα: 52930 pcs
Κατεβάστε: C1020B217F.pdf
RFQ
C1020B327F
C1020B327F
Περιγραφή: VIBRATION MOTOR COIN WITH CONNEC
Σε απόθεμα: 48728 pcs
Κατεβάστε: C1020B327F.pdf
RFQ
C10265_LEDILSTAR-L-S
C10265_LEDILSTAR-L-S
Κατασκευαστές: LEDiL
Περιγραφή: LENS CLEAR 12DEG SPOT ADH SCRW
Κατεβάστε:
C1020K001F
C1020K001F
Περιγραφή: VIBRATION MOTOR COIN 2V SMD
Κατεβάστε: C1020K001F.pdf
C1022RJL
C1022RJL
Περιγραφή: RES 22 OHM 10W 5% AXIAL
Κατεβάστε: C1022RJL.pdf
C10267_NATALIE
C10267_NATALIE
Κατασκευαστές: LEDiL
Περιγραφή: LENS CLEAR 18DEG SPOT ADHESIVE
Κατεβάστε: C10267_NATALIE.pdf
C10268_TITANUM-3-S
C10268_TITANUM-3-S
Περιγραφή: LENS CLEAR 15DEG SPOT ADHESIVE
Κατεβάστε: C10268_TITANUM-3-S.pdf
C1022KJL
C1022KJL
Περιγραφή: RES 22K OHM 10W 5% AXIAL
Κατεβάστε: C1022KJL.pdf
C10266_LEDILSTAR-L-W
C10266_LEDILSTAR-L-W
Περιγραφή: LENS CLEAR 32DEG WIDE ADH SCRW
Κατεβάστε: C10266_LEDILSTAR-L-W.pdf
C10257_LAIKA-3-S
C10257_LAIKA-3-S
Περιγραφή: LENS CLEAR 10DEG SPOT ADHESIVE
Κατεβάστε: C10257_LAIKA-3-S.pdf
Περιγραφή: RES 220 OHM 10W 5% AXIAL
Κατεβάστε: C10220RJL.pdf
C10256_APOLLO-3-S
C10256_APOLLO-3-S
Κατεβάστε: C10256_APOLLO-3-S.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών