352012RJT
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
352012RJT Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: 352012RJT
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMP Connectors / TE Connectivity
Περιγραφή προϊόντος RES SMD 12 OHM 5% 1W 2512
Φύλλα δεδομένων: 1.352012RJT.pdf2.352012RJT.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
4000 pcs
8000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 352012RJT
Αριθμός εξαρτήματος 352012RJT Κατασκευαστής AMP Connectors / TE Connectivity
Περιγραφή RES SMD 12 OHM 5% 1W 2512 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1494339 pcs Φύλλο δεδομένων 1.352012RJT.pdf2.352012RJT.pdf
Ανοχή ±5% Συντελεστής θερμοκρασίας ±200ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SMD Μέγεθος / Διαστάσεις 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm)
Σειρά 3520, CGS Λειτουργία του πίνακα 12 Ohms
Ισχύς (Watts) 1W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 2512 (6432 Metric) Αλλα ονόματα 1622820-6
1622820-6-ND
A102500TR
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C Αριθμός Απολύσεις 2
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 13 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.028" (0.70mm)
Χαρακτηριστικά - Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 12 Ohms ±5% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Thick Film Σύνθεση Thick Film