23ESA222MMF50AF
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
23ESA222MMF50AF Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMP Connectors / TE Connectivity
Περιγραφή προϊόντος POT 2.2K OHM 0.4W CARBON LINEAR
Φύλλα δεδομένων: 1.23ESA222MMF50AF.pdf2.23ESA222MMF50AF.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 23ESA222MMF50AF Κατασκευαστής AMP Connectors / TE Connectivity
Περιγραφή POT 2.2K OHM 0.4W CARBON LINEAR Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 19539 pcs Φύλλο δεδομένων 1.23ESA222MMF50AF.pdf2.23ESA222MMF50AF.pdf
Ανοχή ±20% Στυλ λήξης Solder Lug
Συντελεστής θερμοκρασίας 5% Κωνοειδής Linear
Μέγεθος - Σώμα Rectangular - 0.992" x 0.717" Face x 0.992" H (25.20mm x 18.20mm x 25.20mm) Σειρά 23, Citec
Περιστροφή 300° Resistive Υλικό Carbon
Αντίσταση (Ohms) 2.2k Ισχύς (Watts) 0.4W
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα 1624206-2
1624206-2-ND
Αριθμό των στροφών 1 Αριθμός συμμοριών 1
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Λεπτομερής περιγραφή 2.2k Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer Rotary, DPST 1 Turn Carbon 0.4W Solder Lug σινεμπλόκ Θέματος 3/8
Χτισμένο το διακόπτη Rotary, DPST Τύπος προσαρμογής User Defined
ενεργοποιητής Τύπος Flatted ενεργοποιητή Μήκος 1.969" (50.00mm)
ενεργοποιητή Διάμετρος 0.250" (6.35mm)