ULN2003ADR2G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC PWR RELAY 7NPN 1:1 16SO
Φύλλα δεδομένων: ULN2003ADR2G.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ULN2003ADR2G
Αριθμός εξαρτήματος ULN2003ADR2G Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Διαθέσιμη ποσότητα 246882 pcs Φύλλο δεδομένων ULN2003ADR2G.pdf
Τάσης - συλλέκτη εκπομπού Ανάλυση (Max) 50V VCE Κορεσμός (Max) @ Ib, Ic 1.6V @ 500µA, 350mA
transistor Τύπος 7 NPN Darlington Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 16-SOIC
Σειρά - Ισχύς - Max -
Συσκευασία Cut Tape (CT) Συσκευασία / υπόθεση 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Αλλα ονόματα ULN2003ADR2GOSCT Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 85°C (TA)
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 6 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Συχνότητα - Μετάβαση -
Λεπτομερής περιγραφή Bipolar (BJT) Transistor Array 7 NPN Darlington 50V 500mA 16-SOIC DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce 1000 @ 350mA, 2V
Τρέχουσες - Συλλέκτης αποκοπής (Max) 50µA Τρέχουσες - Συλλέκτης (Ic) (Max) 500mA
Αριθμός μέρους βάσης UL*2003A