SMS15T1G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: SMS15T1G
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 15V 29V SC74
Φύλλα δεδομένων: SMS15T1G.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SMS15T1G
Αριθμός εξαρτήματος SMS15T1G Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή TVS DIODE 15V 29V SC74 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 440967 pcs Φύλλο δεδομένων SMS15T1G.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 15V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 29V
Τάση - Ανάλυση (Min) 16.7V Μονοκατευθυντικά κανάλια 4
Τύπος Zener Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SC-74
Σειρά - Προστασία γραμμής ισχύος No
Ισχύς - μέγιστη παλμός 350W Συσκευασία Original-Reel®
Συσκευασία / υπόθεση SC-74, SOT-457 Αλλα ονόματα SMS15T1GOSDKR
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 5 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 12A (8/20µs)
Χωρητικότητα @ Συχνότητα 60pF @ 1MHz Αριθμός μέρους βάσης SMS*T