SMF90AT1
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
SMF90AT1 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: SMF90AT1
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 90V 146V SOD123FL
Φύλλα δεδομένων: SMF90AT1.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SMF90AT1
Αριθμός εξαρτήματος SMF90AT1 Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή TVS DIODE 90V 146V SOD123FL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5808 pcs Φύλλο δεδομένων SMF90AT1.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 90V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 146V
Τάση - Ανάλυση (Min) 100V Μονοκατευθυντικά κανάλια 1
Τύπος Zener Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOD-123FL
Σειρά - Προστασία γραμμής ισχύος No
Ισχύς - μέγιστη παλμός 200W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση SOD-123F Αλλα ονόματα SMF90AT1OS
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 1.2A Χωρητικότητα @ Συχνότητα -
Αριθμός μέρους βάσης SMF*A εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
SMF90A-T13
SMF90A-T13
Κατασκευαστές: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή: TVS SMF 90V UNI