SMF60AT1G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
SMF60AT1G Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: SMF60AT1G
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 60V 96.8V SOD123FL
Φύλλα δεδομένων: SMF60AT1G.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SMF60AT1G
Αριθμός εξαρτήματος SMF60AT1G Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή TVS DIODE 60V 96.8V SOD123FL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4442 pcs Φύλλο δεδομένων SMF60AT1G.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 60V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 96.8V
Τάση - Ανάλυση (Min) 66.7V Μονοκατευθυντικά κανάλια 1
Τύπος Zener Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOD-123FL
Σειρά - Προστασία γραμμής ισχύος No
Ισχύς - μέγιστη παλμός 200W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση SOD-123F Αλλα ονόματα SMF60AT1GOS
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 1.8A Χωρητικότητα @ Συχνότητα -
Αριθμός μέρους βάσης SMF*A εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
SMF64A
SMF64A
Κατασκευαστές: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή: TVS DIODE 64V 103V SOD123FL
Σε απόθεμα: 737411 pcs
Κατεβάστε: SMF64A.pdf
RFQ
SMF64A RVG
SMF64A RVG
Κατασκευαστές: TSC (Taiwan Semiconductor)
Περιγραφή: DIODE, TVS, UNIDIRECTIONAL, 200W