SMF120AT1
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
SMF120AT1 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: SMF120AT1
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 120V 193V SOD123FL
Φύλλα δεδομένων: SMF120AT1.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SMF120AT1
Αριθμός εξαρτήματος SMF120AT1 Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή TVS DIODE 120V 193V SOD123FL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4149 pcs Φύλλο δεδομένων SMF120AT1.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 120V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 193V
Τάση - Ανάλυση (Min) 133V Μονοκατευθυντικά κανάλια 1
Τύπος Zener Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOD-123FL
Σειρά - Προστασία γραμμής ισχύος No
Ισχύς - μέγιστη παλμός 200W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση SOD-123F Αλλα ονόματα SMF120AT1OS
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 900mA Χωρητικότητα @ Συχνότητα -