SMF110AT1G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
SMF110AT1G Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 110V 177V SOD123FL
Φύλλα δεδομένων: SMF110AT1G.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SMF110AT1G
Αριθμός εξαρτήματος SMF110AT1G Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή TVS DIODE 110V 177V SOD123FL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5838 pcs Φύλλο δεδομένων SMF110AT1G.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 110V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 177V
Τάση - Ανάλυση (Min) 122V Μονοκατευθυντικά κανάλια 1
Τύπος Zener Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOD-123FL
Σειρά - Προστασία γραμμής ισχύος No
Ισχύς - μέγιστη παλμός 200W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση SOD-123F Αλλα ονόματα SMF110AT1GOS
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 1A Χωρητικότητα @ Συχνότητα -
Αριθμός μέρους βάσης SMF*A εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
SMF11A
SMF11A
Κατασκευαστές: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή: TVS DIODE 11V 18.2V SOD123F