SMDA24CDR2G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 24VWM 55VC 8SOIC
Φύλλα δεδομένων: SMDA24CDR2G.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SMDA24CDR2G
Αριθμός εξαρτήματος SMDA24CDR2G Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Διαθέσιμη ποσότητα 57109 pcs Φύλλο δεδομένων SMDA24CDR2G.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 24V (Max) Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 55V
Τάση - Ανάλυση (Min) 26.7V Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 8-SOIC Σειρά -
Προστασία γραμμής ισχύος No Ισχύς - μέγιστη παλμός 300W
Συσκευασία Cut Tape (CT) Συσκευασία / υπόθεση 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Αλλα ονόματα SMDA24CDR2GOSCT Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 5A (8/20µs) Χωρητικότητα @ Συχνότητα 50pF @ 1MHz