SMDA15CDR2G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 15V 30V 8SOIC
Φύλλα δεδομένων: SMDA15CDR2G.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SMDA15CDR2G
Αριθμός εξαρτήματος SMDA15CDR2G Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή TVS DIODE 15V 30V 8SOIC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 85486 pcs Φύλλο δεδομένων SMDA15CDR2G.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 15V (Max) Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 30V
Τάση - Ανάλυση (Min) 16.7V Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 8-SOIC Σειρά -
Προστασία γραμμής ισχύος No Ισχύς - μέγιστη παλμός 300W
Συσκευασία Cut Tape (CT) Συσκευασία / υπόθεση 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Αλλα ονόματα SMDA15CDR2GOSCT Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 10A (8/20µs) Χωρητικότητα @ Συχνότητα 75pF @ 1MHz