SMCJ36CA
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
SMCJ36CA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: SMCJ36CA
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 36V 58.1V SMC
Φύλλα δεδομένων: 1.SMCJ36CA.pdf2.SMCJ36CA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SMCJ36CA
Αριθμός εξαρτήματος SMCJ36CA Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή TVS DIODE 36V 58.1V SMC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 225991 pcs Φύλλο δεδομένων 1.SMCJ36CA.pdf2.SMCJ36CA.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 36V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 58.1V
Τάση - Ανάλυση (Min) 40V Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SMC (DO-214AB) Σειρά -
Προστασία γραμμής ισχύος No Ισχύς - μέγιστη παλμός 1500W (1.5kW)
Συσκευασία Original-Reel® Συσκευασία / υπόθεση DO-214AB, SMC
Αλλα ονόματα SMCJ36CAFSDKR Θερμοκρασία λειτουργίας -
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 25.8A Χωρητικότητα @ Συχνότητα -
Αμφίδρομα κανάλια 1 Αριθμός μέρους βάσης SMCJ36
εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
SMCJ36CA R7G
SMCJ36CA R7G
Κατασκευαστές: TSC (Taiwan Semiconductor)
Περιγραφή: TVS DIODE 36V 58.1V DO214AB
Σε απόθεμα: 125053 pcs
Κατεβάστε: SMCJ36CA R7G.pdf
RFQ
SMCJ36CA
SMCJ36CA
Κατασκευαστές: Hamlin / Littelfuse
Κατεβάστε: SMCJ36CA.pdf
RFQ
SMCJ36ATR
SMCJ36ATR
Κατασκευαστές: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Κατεβάστε: SMCJ36ATR.pdf
SMCJ36CA-13
SMCJ36CA-13
Κατασκευαστές: Diodes Incorporated
Κατεβάστε: SMCJ36CA-13.pdf
SMCJ36CA V6G
SMCJ36CA V6G
Κατεβάστε: SMCJ36CA V6G.pdf
SMCJ36CA V7G
SMCJ36CA V7G
Κατεβάστε: SMCJ36CA V7G.pdf
SMCJ36AHR7G
SMCJ36AHR7G
Κατεβάστε: SMCJ36AHR7G.pdf
SMCJ36CA M6G
SMCJ36CA M6G
Κατεβάστε: SMCJ36CA M6G.pdf
SMCJ36C-E3/9AT
SMCJ36C-E3/9AT
Κατασκευαστές: Electro-Films (EFI) / Vishay
Περιγραφή: TVS DIODE 36V 64.3V DO214AB
Κατεβάστε: SMCJ36C-E3/9AT.pdf
SMCJ36C-E3/57T
SMCJ36C-E3/57T
Κατεβάστε: SMCJ36C-E3/57T.pdf
SMCJ36C
SMCJ36C
Περιγραφή: TVS DIODE 36V 61.01V DO214AB
Κατεβάστε: SMCJ36C.pdf
SMCJ36CA
SMCJ36CA
Κατασκευαστές: Bourns, Inc.
Κατεβάστε: SMCJ36CA.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών