SMBJ78CA
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
SMBJ78CA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: SMBJ78CA
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 78V 126V DO214AA
Φύλλα δεδομένων: 1.SMBJ78CA.pdf2.SMBJ78CA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SMBJ78CA
Αριθμός εξαρτήματος SMBJ78CA Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή TVS DIODE 78V 126V DO214AA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 312166 pcs Φύλλο δεδομένων 1.SMBJ78CA.pdf2.SMBJ78CA.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 78V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 126V
Τάση - Ανάλυση (Min) 86.7V Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DO-214AA (SMB) Σειρά SMBJ
Προστασία γραμμής ισχύος No Ισχύς - μέγιστη παλμός 600W
Συσκευασία Cut Tape (CT) Συσκευασία / υπόθεση DO-214AA, SMB
Αλλα ονόματα SMBJ78CAFSCT Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 4.8A Χωρητικότητα @ Συχνότητα -
Αμφίδρομα κανάλια 1 Αριθμός μέρους βάσης SMBJ78
εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
SMBJ78CA M4G
SMBJ78CA M4G
Κατασκευαστές: TSC (Taiwan Semiconductor)
Σε απόθεμα: 305080 pcs
Κατεβάστε: SMBJ78CA M4G.pdf
RFQ
SMBJ78ATR
SMBJ78ATR
Κατασκευαστές: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Περιγραφή: TVS DIODE 78V 126V SMB
Κατεβάστε: SMBJ78ATR.pdf
RFQ
SMBJ78CA-E3/52
SMBJ78CA-E3/52
Κατασκευαστές: Electro-Films (EFI) / Vishay
Κατεβάστε: SMBJ78CA-E3/52.pdf
SMBJ78CA R5G
SMBJ78CA R5G
Κατεβάστε: SMBJ78CA R5G.pdf
SMBJ78CA
SMBJ78CA
Κατασκευαστές: Bourns, Inc.
Κατεβάστε: SMBJ78CA.pdf
SMBJ78C-E3/52
SMBJ78C-E3/52
Περιγραφή: TVS DIODE 78V 139V DO214AA
Κατεβάστε: SMBJ78C-E3/52.pdf
SMBJ78CA-E3/5B
SMBJ78CA-E3/5B
Κατεβάστε: SMBJ78CA-E3/5B.pdf
SMBJ78CA-13-F
SMBJ78CA-13-F
Κατασκευαστές: Diodes Incorporated
Κατεβάστε: SMBJ78CA-13-F.pdf
SMBJ78C
SMBJ78C
Κατασκευαστές: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή: TVS DIODE 78V 132.3V DO214AA
Κατεβάστε: SMBJ78C.pdf
SMBJ78CA
SMBJ78CA
Κατεβάστε: SMBJ78CA.pdf
SMBJ78CA-13
SMBJ78CA-13
Κατεβάστε: SMBJ78CA-13.pdf
SMBJ78C-E3/5B
SMBJ78C-E3/5B
Κατεβάστε: SMBJ78C-E3/5B.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών