SMBJ70CA
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
SMBJ70CA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: SMBJ70CA
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 70V 113V DO214AA
Φύλλα δεδομένων: 1.SMBJ70CA.pdf2.SMBJ70CA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SMBJ70CA
Αριθμός εξαρτήματος SMBJ70CA Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή TVS DIODE 70V 113V DO214AA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 358737 pcs Φύλλο δεδομένων 1.SMBJ70CA.pdf2.SMBJ70CA.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 70V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 113V
Τάση - Ανάλυση (Min) 77.8V Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DO-214AA (SMB) Σειρά SMBJ
Προστασία γραμμής ισχύος No Ισχύς - μέγιστη παλμός 600W
Συσκευασία Original-Reel® Συσκευασία / υπόθεση DO-214AA, SMB
Αλλα ονόματα SMBJ70CAFSDKR Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 5.3A Χωρητικότητα @ Συχνότητα -
Αμφίδρομα κανάλια 1 Αριθμός μέρους βάσης SMBJ70
εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
SMBJ70C-E3/5B
SMBJ70C-E3/5B
Κατασκευαστές: Electro-Films (EFI) / Vishay
Περιγραφή: TVS DIODE 70V 125V DO214AA
Σε απόθεμα: 5660 pcs
Κατεβάστε: SMBJ70C-E3/5B.pdf
RFQ
SMBJ70C-E3/52
SMBJ70C-E3/52
Κατεβάστε: SMBJ70C-E3/52.pdf
RFQ
SMBJ70CA
SMBJ70CA
Κατασκευαστές: Hamlin / Littelfuse
Κατεβάστε: SMBJ70CA.pdf
SMBJ70CA M4G
SMBJ70CA M4G
Κατασκευαστές: TSC (Taiwan Semiconductor)
Κατεβάστε: SMBJ70CA M4G.pdf
SMBJ70CA-13
SMBJ70CA-13
Κατασκευαστές: Diodes Incorporated
Περιγραφή: TVS DIODE 70V 113V SMB
Κατεβάστε: SMBJ70CA-13.pdf
SMBJ70CA-E3/52
SMBJ70CA-E3/52
Κατεβάστε: SMBJ70CA-E3/52.pdf
SMBJ70CA-13-F
SMBJ70CA-13-F
Κατεβάστε: SMBJ70CA-13-F.pdf
SMBJ70CA R5G
SMBJ70CA R5G
Κατεβάστε: SMBJ70CA R5G.pdf
SMBJ70C
SMBJ70C
Περιγραφή: TVS DIODE 70V 118.65V DO214AA
Κατεβάστε: SMBJ70C.pdf
SMBJ70ATR
SMBJ70ATR
Κατασκευαστές: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Κατεβάστε: SMBJ70ATR.pdf
SMBJ70CA
SMBJ70CA
Κατασκευαστές: Bourns, Inc.
Κατεβάστε: SMBJ70CA.pdf
SMBJ70CA-E3/5B
SMBJ70CA-E3/5B
Κατεβάστε: SMBJ70CA-E3/5B.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών